Gulet Cruise Turkey Yat Kiralama Fb Sayfası Twitter Yat Kiralama
       
Mavi Yolculuk Bize Ulaşın 0090 532 598 34 44
Mavi Yolculuk Marmaris Fethiye Bodrum
Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk Halikarnas balıkçısının 1945 de Macera isimli tekne ile yaptığı tur, Mavi yolculuk macerasını da başlatmış oldu. Günümüze kadar Türkiye’ye özgün formu ile Gulet dediğimiz ahşap teknelerimiz sayı, kalite, konfor ve modern yapıları ile çok gelişti.

Öyle ki; evinizdeki konforu aratmayacak kadar lüks, 16 m den 56 m ye kadar veya 32 misafiri ağırlayabilecek 16 kabinli guletler olduğu gibi, her bütçeye uygun, standart, lüks, de lüks gibi kategorilerde guletler bulabilirsiniz.

Siz de Mavi yolculuğunuza Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Göcek limanlarından başlayabilir, Bodrum-Yunan adaları veya Marmaris-Göcek gibi rotalardan birini seçebilirsiniz.

Mavi yolculuğunuz sırasında bolca dinlenebilir, yüzebilir su sporları yapabilirsiniz.

Guletlerde Kaptan, Aşçı, Gemici, servis personeli ile hizmet verilmektedir. Kendi kumanyanızı getirebilirsiniz, yemekleriniz yapılıp servis edilir veya bizden bir menü satın alabilirsiniz.

Genel olarak guletlerde Kano, balık tutma takımları, palet, maske, yüzme takımları, oyun takımları mevcut olup ayrıca jet-ski, su kayağı, ringo, vakeboard gibi su sporları opsiyonlu olarak düzenlenir.

Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz sizi unutamayacağınız bir mavi yolculuk deneyimine davet ediyor.

Elle Yatçılık

mavi Yolculuk Turları